Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Weselna fotografia - okiem dwóch fotografów

Piotr Urbański 2019-02-12 0 komentarzy
Weselna fotografia - okiem dwóch fotografów

Przed Wami ten wyjątkowy moment, w którym przysięgniecie sobie miłość do końca Waszych dni? Aby móc za kilka, kilkanaście, jak również kilkadziesiąt lat przypomnieć sobie szczegóły związane z ceremonią w kościele, jak i z weselną zabawę, musicie wynająć fotografa. To on pomoże Wam zatrzymać wspomnienia i nie dać im tak po prostu odejść. W tym celu chwyci za swój aparat fotograficzny i wykona tysiące zdjęć. Chociaż będzie przy Was niemal przez cały czas, nie poczujecie się skrępowani, gdyż będzie on pracował dyskretnie.

Fotograf na weselu musi być bardzo czujny. Nie powinien mu przecież umknąć żaden istotny moment. Jednak jest on tylko człowiekiem, więc siłą rzeczy nie może być w dwóch miejscach naraz. Byłoby doskonale, gdyby zabawę weselną fotografowały dwie osoby... Będą one mogły w tym samym czasie pracować w różnych rejonach sali. Wspólnie zrobią dużo więcej zdjęć niż podczas pracy w pojedynkę, co zwiększy szansę na wykonanie wielu doskonałych ujęć.

Interesuje Was firma, której przedmiotem działalności jest fotografia weselna w Kielcach? Chcielibyście, aby Waszą imprezę fotografowało dwoje specjalistów? W takim razie zajrzyjcie na dziopa.pl i zapoznajcie się z zaprezentowaną na tej stronie ofertą. Inga i Łukasz to zgrany duet fotografów, którzy mogą być do Waszej dyspozycji aż przez 12 godzin. Wystarczy, że nawiążecie z nimi kontakt poprzez formularz na ww. stronie i zamieścicie w nim potrzebne informacje, w tym datę uroczystości. W ten sposób dowiecie się, czy w dniu, w którym staniecie się mężem i żoną, fotografowie będą mieli wolny termin.

Im wcześniej zaczniecie szukać osoby, której zlecicie wykonywanie zdjęć ślubnych, weselnych i plenerowych, tym większe prawdopodobieństwo, iż będzie ona mogła zapewnić Wam obsługę fotograficzną na Waszej uroczystości.

Skomentuj wpis