Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

spedycja węgry

Martyna Mazurek 2021-02-13 0 komentarzy
spedycja węgry

Przedsiębiorstwo spedycyjno-transportowe ze strony importantcargotraffic.pl od wielu lat zajmuje się organizacją przewozów nawet najbardziej wymagających ładunków. Poleca swoje usługi klientom prywatnym, przedsiębiorstwom i instytucjom, oferując także zróżnicowaną pod względem ładowności i wyposażenia flotę. Dysponuje busami o ładowności do 3,5 tony, jak również auta z plandekami, zestawy paletowe i specjalistyczne ciągniki do zadań specjalnych. 

Wśród wielu kierunków obsługiwanych przez to przedsiębiorstwo jest też Europa południowa. Organizuje onotransport na Węgry, do Chorwacji, Bułgarii i na Cypr. Zatrudnieni w firmie specjaliści nie boją się wyzwań i różnic językowych, traktując organizację przewozów w tamtym kierunku jako kolejne, wzbogacające doświadczenie. Większość producentów współpracujących z kontrahentami z Węgier to wytwórcy żywności, która najczęściej wymaga przewożenia w niskich temperaturach. Nie stanowi to jednak problemu, gdyż firma dysponuje także chłodniami. Węgrzy kupują również meble i wiele innych towarów przemysłowych, które często wymagają specjalistycznych pojazdów.

Przedsiębiorstwo to gwarantuje obsługę ładunków:

  • drobnicowych,
  • całopojazdowych,
  • paletowych,
  • półpaletowych,
  • niebezpiecznych ADR,
  • wymagających kontrolowanej temperatury,
  • ponadnormatywnych.

Jest to usługa kompleksowa, dostosowana do potrzeb ładunku i oczekiwań zleceniodawcy. Zapewnia, że produkty przez niego przewożone bezpiecznie i szybko dotrą do adresata. Każdy transport ma swojego opiekuna w firmie i jest na bieżąco monitorowany. Wszystkie towary są ubezpieczone, a klient może liczyć na atrakcyjne warunki współpracy.

Skomentuj wpis