Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Odpływy prysznicowe

Martyna Mazurek 2019-06-20 0 komentarzy
Odpływy prysznicowe

Nieodzownym elementem wyposażenia każdej małej łazienki jest kabina prysznicowa, która składa się z wielu komponentów. Jednym z nich jest odpływ prysznicowy, który powinien być lekki, niezawodny i wytrzymały, by służył jak najdłużej. To nowoczesne rozwiązanie - konstrukcja ze specjalnym odpływem pozwala zrezygnować z montażu brodzika, a ściekająca podczas kąpieli woda nie gromadzi się na podłodze, tylko szybko spływa do rur. 

Właściciele mieszkań i domów, a także hoteli czy pensjonatów coraz częściej montują takie nowoczesne elementy wyposażenia w swoich łazienkach.  Są one niezwykle funkcjonalne, a także efektowne. Odpływy liniowe ze względu na swój minimalizm idealnie wpisują się w nowoczesne style aranżacyjne: są schludne, proste i eleganckie, a jednocześnie nie zabierają dużo miejsca. Zdecydowaną większość takich odpływów wyposaża się w eleganckie maskownice, które pięknie wyglądają i optycznie powiększają każdą, nawet niedużą przestrzeń użytkową.

Odpływy liniowe sprzedawane przez SCHEDPOL dostępne są w komplecie z nowoczesnymi syfonami, które umożliwiają szybki i skuteczny odpływ wody spod prysznica. Oferowane przez producenta odpływy liniowe wytwarza się ze specjalnych stopów aluminium - to lekki, niezwykle szczelny i bardzo wytrzymały materiał odporny na korozję. Inwestując w wysokojakościowy produkt, nie ma obaw o zalanie łazienki, a woda nie gromadzi się ani pod prysznicem, ani dookoła niego. Aby zainstalować odpływ, wystarczy wkuć się w powierzchnię podłogi lub stropu, a następnie umieścić w w wybranym miejscu produkt.

Skomentuj wpis