Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Kwietnik kaskadowy

Grzegorz Sikora 2021-02-18 0 komentarzy
Kwietnik kaskadowy

Chcąc rozpocząć własną, przydomową hodowlę warzyw, wcale nie trzeba kupować specjalistycznych mini szklarni. Wiele osób wykorzystuje w tym celu drewniany kwietnik kaskadowy, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dzięki przemyślanej 3-stopniowej konstrukcji składającej się z trzech odrębnych, pojemnych donic. W każdej można więc zasadzić zupełnie inną roślinę, aby ułatwić sobie późniejszą pielęgnację mini sadzonek. Bez względu na wielkość posiadanego balkonu, z pewnością znajdzie się tam miejsce na postawienie przepięknie prezentującego się kwietnika.

Szerokie zastosowanie donic kaskadowych

Oczywiście takie donice są również wykorzystywane do posadzenia przeróżnych kwiatów i udekorowania tarasu, balkonu oraz przydomowego ogrodu. To ważne, że produkt ma uniwersalne zastosowanie, ponieważ w momencie, gdy właścicielowi znudzi się już samodzielna hodowla, wciąż może użytkować zakupiony kwietnik (w przeciwieństwie do szklarni, które stosuje się głównie do domowych upraw roślin). 

Gdzie zamówić 3-stopniowy drewniany kwietnik?

Znany producent WELLTON oferuje na swojej stronie internetowej szeroki asortyment przeróżnych kwietników, które w całości zostały wykonane z drewna. Powierzchnie zostały oczywiście odpowiednio zabezpieczone przez szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Klienci mają do wyboru wspomniany już kwietnik oraz wiele innych drewnianych donic, m.in. z dodatkową kratką dla pnących się roślin. W ofercie firmy można znaleźć także inne wyjątkowe konstrukcje i ogrodowe dekoracje w przystępnych cenach. 

Skomentuj wpis