Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Kredyt na oświadczenie - kiedy wchodzi w grę?

Olgierd Ziółkowski 2023-01-20 0 komentarzy
Kredyt na oświadczenie - kiedy wchodzi w grę?

Obecnie wiele osób nie jest w stanie obyć się bez zewnętrznego finansowania w postaci kredytu bankowego, a szczególnie wtedy, gdy chodzi o zakup kosztownych dóbr, jak kupno mieszkania czy działki albo choćby samochodu. Bardzo potrzebne kredyty są też przedsiębiorcom, często nawet to na nich opiera się działanie firmy. Bez kredytu często może być trudno prowadzić działalność, rozwijać ją, inwestować, utrzymać płynność finansową czy wydobyć się z kłopotów.

Ciągłe zaciąganie pożyczek przez firmy nie jest więc niczym dziwnym, przedsiębiorcy też są traktowani przez banki na innych zasadach niż klienci prywatni, jako że mają inne rodzaje zabezpieczeń zaciąganych zobowiązań. Z tego względu mogą wybrać na przykład kredyt na oświadczenie, choć nie wszyscy wiedzą, że taki produkt bankowy w ogóle istnieje. Może być on zaś niezwykle przydatny, na przykład kiedy dopiero rozpoczyna się swoją działalność i dlatego nie posiada żadnej historii kredytowej - a to jest dla banku ważne kryterium oceny wiarygodności klienta. W innych przypadkach możliwość pozyskania takiego kredytu może dla firmy oznaczać być albo nie być, zwłaszcza gdy jest ona zadłużona.

Recz jasna, pozyskanie takiego finansowania nie jest bardzo łatwe, choćby dlatego, że nie wszystkie banki mają w swojej ofercie takie produkty. Chcąc pozyskać taki kredyt, można zgłosić się do doradców kredytowych prezentujących swoje usługi na stronie onecredit.pl. Doskonale orientują się oni w prawie bankowym i produktach, jakie na rynek wypuszczają poszczególne instytucje. Przede wszystkim zaś wiedzą, co przedsiębiorcy mogą zrobić, by pozyskać takie finansowanie - jest to możliwe nawet w przypadkach, gdy ich sytuacja prezentuje się niekorzystnie.

Skomentuj wpis