Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Hala na wynajem Śląsk

Izabela Dudek 2019-07-31 0 komentarzy
Hala na wynajem Śląsk

Zorganizowanie festynu dla dzieci z rozmaitymi atrakcjami wymaga dobrego planu. Koniecznie trzeba zatrudnić odpowiednią liczbę animatorów, przygotować miejsce na gry czy konkursy. Warto też spróbować przewidzieć rozmaite scenariusze – również ten uwzględniający załamanie pogody. Oczywiście nie wszystkie zabawy mogą się odbywać we wnętrzach, ale część z nich – owszem. Dobrze zatem już zawczasu rozłożyć namiot, a jeśli to możliwe, nawet całą halę namiotową. W tym przypadku im większa przestrzeń, tym lepiej.

Dzięki takim zadaszonym miejscom łatwiej też zadbać o bezpieczeństwo uczestników, można tam na przykład umieścić punkt, gdzie na rodziców zaczeka maluch, który zagubił się w tłumie podczas zabawy. W tego typu halach znajdzie się i miejsce na stoliki, przy których można rysować, grać w ulubione planszówki, można tam również przygotować tak lubiane przez najmłodszych stanowisko do malowania twarzy.

Na Śląsku hala na wynajem znajduje się w ofercie firmy wynajmijnamiot.pl. Dodatkową usługą jest możliwość przygotowania minicateringu w postaci waty cukrowej, popcornu czy naleśników. Taka ekstra atrakcja na pewno przypadnie dzieciom do gustu. Oprócz samej hali, która wykonana jest z nieprzemakalnego tworzywa i po opuszczeniu boków zapewnia również ochronę przed wiatrem i chłodem, można tam wynająć pełne wyposażenie wraz z oświetleniem. Jest też możliwość zainstalowania drewnianej podłogi – w razie ulewnego deszczu w namiocie będzie zupełnie sucho i komfortowo.

Oczywiście nie jest to jedyne zastosowanie hal namiotowych – doskonale sprawdzają się też podczas organizacji wesel w plenerze czy konferencji. Goście chwalą je za estetyczny wygląd i solidną konstrukcję.

Skomentuj wpis