Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Etykiety Shrink Sleeve

Gabriela Czerwińska 2020-09-02 0 komentarzy
Etykiety Shrink Sleeve

W obecnych czasach firmy, które chcą się rozwijać i zdobywać nowych klientów muszą inwestować w promocję, przygotowywać ciekawe materiały marketingowe czy przyciągające wzrok opakowania produktów. Jak się do tego zabrać?

Najlepszym sposobem jest podjęcie współpracy z renomowaną drukarnią. Firma Aniflex oferuje kompleksowe usługi z zakresu wydruku różnego typu etykiet oraz innych materiałów marketingowych.

Oferta

Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat i może się pochwalić rozbudowaną ofertą, która jest dostosowana do potrzeb różnych grup klientów. Wśród świadczonych usług znajduje się, między innymi druk etykiet. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się etykiety termokurczliwe Shrink Sleeve. Nadruki są wykonywane na folii PVC lub PET. Folia tego typu jest uniwersalna, bez problemu można ją dopasować do rozmiaru i kształtu każdego opakowania, nawet o wyjątkowo nieregularnej formie. Co więcej, etykietą termokurczliwą można pokryć całą powierzchnię opakowania, co zwiększa jego wytrzymałość na uszkodzenia i może sprawić, że przedmiot będzie się wyróżniał na sklepowej półce. Z tego rozwiązania często korzystają przedsiębiorcy działający w branży spożywczej.

Drukarnia jest doskonale wyposażona w zaawansowany technologicznie sprzęt, co gwarantuje terminową realizację każdego zlecenia.

W ofercie znajduje się druk:

  • fleksograficzny,

  • cyfrowy,

  • hybrydowy.

Na stronie internetowej można znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Warto wybrać firmę, która dba o klientów i oferuje im usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach.

Skomentuj wpis