Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

CV po angielsku z KreatorzyKariery.pl

Malwina Mazurek 2021-04-02 0 komentarzy
CV po angielsku z KreatorzyKariery.pl

Osoby zmuszone do napisania CV w języku angielskim zwykle myślą, że stworzenie tego dokumentu niczym nie różni się od pisania go po polsku, wystarczy zatem swoje polskie CV przetłumaczyć na język angielski. Kiedy zna się go dobrze, wydaje się to bardzo proste, jednak, jak można przekonać się, zaglądając na stronę kreatorzykariery.pl, wygląda to zupełnie inaczej. Informacje zamieszczone pod tym adresem są więc kluczowe nie tylko do tego, by stworzyć swoje CV w angielskiej wersji prawidłowo, ale też wręcz by nie przekreślić swych szans na otrzymanie zatrudnienia już na etapie prezentacji swojego CV. Curriculum vitae pisane po polsku i angielsku znacznie się bowiem od siebie różnią pod względem formalnym, a gdy przedstawi się potencjalnemu pracodawcy czy rekruterowi dokument napisany z gruntu źle, co będzie widać na pierwszy rzut oka, może on nawet dalej się z nim nie zapoznawać.

Warto zatem dokładnie prześledzić informacje zamieszczone na tej stronie, z uwzględnieniem także tego, do jakiego kraju będzie się wysyłać swoje CV, różni się ono bowiem także pod tym względem. Warto też pamiętać, że w CV tworzonym po angielsku nie zamieszcza się zdjęcia, a najważniejszym elementem są informacje na temat wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Cechą szczególną takich dokumentów jest też fakt, że nie zamieszcza się w nich wielu informacji, jakie znajdują się w polskich CV, w angielskich zaś są zbędne, na przykład gdy chodzi o rozbudowane dane.

Kiedy zaś chce się mieć pewność, że CV po angielskuzostanie napisane idealnie pod każdym względem, najlepiej będzie powierzyć to zadanie specjalistom z tej strony.

Skomentuj wpis