Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Akumulatory AGM – gdzie kupić?

Izabela Dudek 2022-03-02 0 komentarzy
Akumulatory AGM – gdzie kupić?

Znalezienie dobrej jakości akumulatora to trudne zadanie, z tego względu warto skorzystać z usług sprawdzonego przedsiębiorstwa. Firma Inerge oferuje swoim klientom najwyższej jakości przemysłowe urządzenia ołowiowo-kwasowe w przystępnych cenach.

Nowoczesne, bezobsługowe akumulatory AGM zostały wyposażone w zawory, które odprowadzają nadmiar gazów powstających w czasie przeładowania. Sprzęt jest szczelny, trwały, odporny na wibracje, nie potrzebuje uzupełniania elektrolitu, co zmniejsza ilość wymaganych przeglądów. Ponadto produkt jest dostosowany do działania ciągłego lub cyklicznego. Akumulator można ustawiać w dowolnej pozycji, co jest niemożliwe w przypadku innych konstrukcji. Do produkcji urządzenia wykorzystano najwyższej klasy włókno szklane. Nadaje się do pracy buforowej jako zasilanie awaryjne, UPS lub w centralach telefonicznych oraz jako źródło mocy pojazdów elektrycznych i innego typu urządzeń. Warto zaznaczyć, że żywotność proponowanych artykułów wynosi od 3 do nawet 18 lat. Poza tym firma sprzedaje akumulatory żelowe. Do zestawu można dokupić porządną ładowarkę.

Niezbędnie informacje na temat produktów znajdują się na stronie internetowej. W przypadku problemu z wyborem konkretnego modelu obsługa firmy chętnie pomoże. Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa to dobra decyzja.

Skomentuj wpis