Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Rytuał Hammam

Maciej Brzeziński 2019-06-04 0 komentarzy
Wpis

Królowa piękna – Kleopatra – znana była z tego, że kąpała się w mleku oślic. Dzięki temu udawało się jej zachować piękną i jędrną skórę na całym ciele. W dzisiejszych czasach ciężko byłoby powtórzyć podobny rytuał – wszak ona była królową i jej tyczyły się inne prawa. Nie wyklucza to jednak tego, że każda kobieta może zadbać o swoją skórę, decydując się na rytuał, który odżywi jej ciało.

Czy wiesz, czym jest rytuał hammam 2? Jeśli nie, to pora, abyś się dowiedziała o tym niezwykłym sposobie pielęgnacji skóry. To czteroetapowy zabieg, dzięki któremu oczyścisz swoją skórę i poprawisz w niej ukrwienie, a w ostateczności – doskonale zrelaksujesz.

Szykując się do rytuału hammam, przygotuj się na gorącą kąpiel. To pora, by się odprężyć, więc zadbaj o odpowiednią oprawę. Leżąc w gorącej wodzie, pozwalasz otworzyć się porom skóry, dzięki czemu łatwiej oczyścisz ją z zanieczyszczeń i martwego naskórka. Drugi etap polega na obmywaniu ciała specjalnym czarnym mydłem – savon noir. Świetnie zmywa stary naskórek i pobudza krążenie. Kiedy już to zrobiłaś, pora na to, byś poświęciła sobie nieco więcej uwagi – rękawica Kessa lub pumeks hammam przydadzą Ci się teraz do delikatnego masażu. Kiedy już skończysz, to czas na nałożenie delikatnej glinki ghassoul. Wystarczy pokryć nią ciało, a po kilku chwilach spłukać.

Teraz pora na to, byś poczuła się jak królowa – w tym momencie bowiem powinnaś wmasować w swoją skórę wybrany olejek. Dzięki temu Twoja skóra będzie świeża, a Ty zrelaksowana. Brzmi bajecznie, prawda?

Gdzie natomiast można znaleźć produkty, które są przeznaczone do tego rytuału? Wystarczy, że wejdziesz na stronę sekretpiekna.pl. To sklep internetowy, który ma swoją siedzibę w Warszawie. Dostarcza on naturalne kosmetyki arabskie, które odżywiają ciało i dbają o naturalne piękno.

Skomentuj wpis