Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Poznań - panele szklane

Witold Adamczyk 2019-06-03 0 komentarzy
Poznań - panele szklane

Ostatnio odchodzi się już od kładzenia w kuchniach czy łazienkach płytek ceramicznych. Szerokie zastosowanie natomiast znajdują nowoczesne i designerskie panele wykonane ze szkła. Jest wiele rodzajów paneli szklanych. Mogą to być, np. panele ze szkła laminowanego z nadrukowanym wzorem. Takie panele są odpornym na promieniowanie UV, a także mają tę zaletę, że tłukąc się, nie rozpadają się na drobne szkiełka.  W ofercie są także panele ze szkła lacobel. Jest to szkło kolorowe pokryte z jednej strony lakierem. Szkło jest odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i łatwo je utrzymać w czystości. Dlatego świetnie sprawdza się właśnie w kuchniach i jadalniach.

Wysokiej jakości panele szklane w Poznaniu oferuje rekomendowana firma, świadczącą szeroko pojęte usługi szklarskie. Na stronie glass-design.pl można zapoznać się z jej kompleksową ofertą. Tam też zaprezentowano zdjęcia z różnych realizacji, jakie wykonała firma zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Jako że szkło lacobel można wykonać z dowolnym nadrukiem, klient może wybrać grafikę spersonalizowaną, którą idealnie dopasuje do aranżacji swojej kuchni. Do wyboru jest mnóstwo wzorów. Można też zdecydować się na panele szklane w jednolitej barwie. Jedno jest pewne, takie panele ze szkła lacobel bardzo łatwo się myje płynem do szyb. Co ważne, między panelami nie ma fug. Jest to dodatkowym atutem, bo jak wiadomo, to właśnie fugi najtrudniej się czyści.

Panele ze szkła można montować nie tylko na ścianie w kuchni. Idealnie wyglądają na frontach szafek, czy też w łazience. Taki np. panel z nadrukowanym wodospadem na ścianie prysznicowej, czy nad wanną, to fantastyczny widok, który nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Niektórzy montują takie panele jako balustrady na tarasach czy balkonach.

Skomentuj wpis