Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Obieraczka do ziemniaków

Martyna Mazurek 2019-06-04 0 komentarzy
Obieraczka do ziemniaków

Założenie lokalu gastronomicznego wymaga nie tylko doświadczenia, zapału oraz odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Do tego, aby miejsce działało w pełni profesjonalnie i wydawało smaczne posiłki na czas, niezbędne jest wyposażenie. Dlatego firma Gastroprofit.pl zapewnia wybór różnego rodzaju artykułów, które z pewnością przydadzą się na wyposażeniu samej kuchni, jak i baru oraz lady samoobsługowej.  Dużym zainteresowaniem cieszy się obieraczka do ziemniaków, która jest sprawdzonym sprzętem gastronomicznym zapewniającym przygotowanie naprawdę sporej ilości ziemniaków.

Proponowane obieraczki cechują się:

  • dużą wydajnością,
  • sporą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz awarie,
  • precyzją pracy,
  • możliwością wyręczenie pracownika w często wielogodzinnym obieraniu ziemniaków.

Oprócz samej maszyny można doposażyć się w separatory do obierzyn. Dzięki nim praca będzie nie tylko szybka, ale również odpowiednio uporządkowana. Maszyny w ofercie sprzedażowej mają najróżniejsze pojemności oraz gabaryty, dzięki czemu będzie można skutecznie dobrać ich wielkość do potrzeb lokalu.

Producentami obieraczek do ziemniaków są takie marki, jak Hendi, P21, REDFOX, Resto Quality, RM GASTRO, Sammic. Dzięki tak skrojonej ofercie każdy z Państwa będzie mógł zamówić dopasowane do zapotrzebowania urządzenie bez konieczności przepłacania. Oprócz rozbudowanej oferty obieraczek sklep proponuje również wybór urządzeń grzewczych, niezbędnych do utrzymywania ciepła, do obróbki mechanicznej. Warto prześledzić propozycję na oficjalnej stronie online.

Skomentuj wpis