Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Lekcje tenisa w Warszawie

Maciej Brzeziński 2019-03-05 0 komentarzy
Lekcje tenisa w Warszawie

Tenis to fascynujący, ale zarazem bardzo wymagający sport, szczególnie jeśli chodzi o technikę. Każde uderzenie, a jest ich kilka rodzajów, powinno być wykonywane prawidłowo od początku do końca, bo nawet najmniejsze zachwianie postawy ciała czy obsunięcie dłoni skutkuje nieudanym zagraniem. Dlatego ktoś, kto nie spędził lat na korcie i nie ma wiedzy trenerskiej, nie będzie w stanie w optymalny sposób nauczyć tenisa ani samego siebie, ani innej osoby. Najlepiej rozpocząć więc przygodę z tą dyscypliną pod okiem wykwalifikowanego instruktora. W Warszawie lekcje tenisa prowadzi Wyższa Szkoła Tenisa.

Kompetentna, wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska, dostęp do specjalistycznego sprzętu i odpowiedniej infrastruktury, przejrzyste i uczciwe warunki współpracy – to tylko część korzyści, które gwarantuje zapisanie się na zajęcia do szkoły zlokalizowanej w warszawskim Wilanowie. Oferta jest skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci – niezależnie od wieku i płci można rozpocząć przygodę z tenisem pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Kadra trenerska składa się pasjonatów, którzy współpracują z każdym tenisistą bez względu na stopień zaawansowania i umiejętności. Czy jest się zawodowcem, czy kompletnym amatorem, który nigdy w życiu nie trzymał rakiety w dłoni, można liczyć na fachowe wsparcie. Oferta szkoły obejmuje:

  • treningi indywidualne dla dorosłych,
  • treningi grupowe dla dorosłych,
  • treningi grupowe dla dzieci,
  • wynajem kortów tenisowych.

Więcej informacji na temat szkoły można uzyskać na stronie internetowej pod adresem WyzszaSzkolaTenisa.pl.

Skomentuj wpis