Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Kto tłumaczy badania kliniczne?

Martyna Mazurek 2019-04-21 0 komentarzy
Kto tłumaczy badania kliniczne?

Badania kliniczne przeprowadzane są też coraz częściej w Polsce, w końcu tutaj również powstają nowe leki czy terapie, które należy przetestować przed wprowadzeniem nowego produktu na rynek. Jednak dzięki badaniom poszerzana jest też wiedza naukowa, dlatego ich publikacja jest bardzo wskazana. Aby rozpropagować wyniki poza granicami kraju, na początku trzeba zlecić ich tłumaczenie czołowym ekspertom.

Profesjonalni tłumacze medyczni

Jednak osoba, która będzie wykonywać przekład badań nie może być przypadkowa, z pewnością sama znajomość języka nie jest wystarczająca. Jest to zadanie wymagające dużej wiedzy na temat problematyki badania, w przeciwnym razie przekład nie będzie profesjonalny.  Najlepiej, aby tłumacz badania klinicznego miał bardzo duże doświadczenie w swojej pracy. Osoby, które chciałby skorzystać z takiej usługi, mogą sprawdzić ofertę  Medi Global. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która zrzesza w swoich szeregach najlepszych specjalistów z dziedziny filologii, nauk przyrodniczych oraz medycznych.

Do skorzystania z usług firmy zachęcane są centra kliniczne, placówki badawcze i medyczne i przede wszystkim sponsorzy zlecający badania kliniczne. Można zlecić tam wykonanie tłumaczeń na każdym etapie przeprowadzanych badań, firma zajmuje się też translacją wniosków oraz wyników. Językami, na które/z których mogą być wykonane przekłady, są angielski, niemiecki, włoski oraz francuski. Firma zajmuje się również  przekładami medycznymi, tłumaczeniami patentów i dla farmacji itp.

Skomentuj wpis