Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Igły do glukometru

Grzegorz Sikora 2019-07-10 0 komentarzy
Igły do glukometru

Za utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi jest odpowiedzialna insulina. Chorzy na cukrzycę nie wytwarzają odpowiedniej ilości insuliny. Dlatego muszą kilka razy dziennie badać jej poziom we krwi i na bieżąco uzupełniać jej niedobór. Do badania poziomu glukozy we krwi służy glukometr. Wystarczy niewielka ilość krwi z palca do przeprowadzenia badania. Igły do glukometru można kupić na sklepmedyczny.com.pl. Jest tam wiele wyrobów medycznych. Wśród nich są różnego rodzaju glukometry oraz nakłuwacze i lancety do glukometrów. Nie mogło też zabraknąć testów paskowych, służących do prawidłowego zbadania stężenia glukozy we krwi. W sklepie medycznym są też jednorazowe rękawiczki medyczne. Można wybrać rękawice lateksowe, nitrylowe czy też rękawice winylowe. Do dezynfekcji skóry zaś oraz tamowania krwawienia i uciskania niezbędne będą kompresy gazowe.

Jedną z metod podawania insuliny chorym jest wstrzykiwanie jej za pomocą penów. Igły do penów są jednorazowego użytku. Po iniekcji igły trzeba odpowiednio zabezpieczyć i wyrzucić. Można zdecydować się, m.in. na:

  1. Igły BD MICROLANCE, które posiadają trójpłaszczyznowe ostrze ze stali nierdzewnej. Można je stosować do iniekcji śródskórnych, podskórnych, domięśniowych i dożylnych. Opakowanie zawiera 100 sztuk takich igieł.
  2. Igły BRAUN STERICAN, stosowane do iniekcji domięśniowych.
  3. Igły PEN - igły te charakteryzują się tak dobraną geometrią ostrza, żeby zapewnić maksymalny komfort pacjentowi. Ponadto igły takie są pokryte specjalną powłoką, ułatwiającą wkłucie.
  4. Igły do penów DROPLET – są one pokryte silikonem, mają polerowane ostrze i bardzo cienkie ścianki kaniuli.

Na podanej stronie można znaleźć więcej informacji o tych i wielu innych produktach medycznych

Skomentuj wpis