20140429_0294

URSZULA ZNÓW W KLUBOWE TRASIE KONCERTOWEJ!

20140429_0294

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Malinowy król” czy „Konik na biegunach”.

Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. „Biała Droga” ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single „Na sen” i „Niebo dla Ciebie” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki, a w ubiegłym roku z okazji rocznicy nagrania tego materiału artystka wystąpiła na Przystanku Woodstock ze specjalnym koncertem. Dwudziestolecie „Białej Drogi” stało się też pretekstem do organizacji koncertów klubowych.
Już w kwietniu odbędą się dwa wyjątkowe koncerty Urszuli! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej wystąpi 9 kwietnia w poznańskim klubie Eskulap i 17 kwietnia w gdańskim Parlamencie z okazji dwudziestolecia płyty „Biała Droga”.
Będą to pierwsze klubowe koncerty Urszuli od niemal dwudziestu lat! Z tej okazji publiczność może spodziewać się wyjątkowych występów – w Poznaniu i Gdańsku nie zabraknie największych przebojów Urszuli, ale także materiału z płyty „Biała Droga”, która miała swoją premierę dokładnie dwadzieścia lat temu. W marcu tego roku ukaże się reedycja tej płyty z wyjątkowymi dodatkami DVD oraz dwoma utworami, które nie weszły pierwotnie na album. Urszula z całą pewnością zagra jeden z nich na koncertach.
Na koncert zaprasza Agencja Go Ahead!

 

Data: 2016-04-09 (sobota)
Miasto: Poznań
Miejsce: Eskulap
Adres: ul. Przybyszewskiego 39
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 59 zł / 70 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.pl,www.ebilet.plwww.ticketpro.pl
oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *