Natalia

NATALIA PRZYBYSZ L!VE W POZNANIU

Natalia Przybysz to właścicielka jednego z najlepszych głosów w Polsce, czarodziejka dźwięków! Zachwalana przez krytyków muzycznych, artystka soulowo-popowa, która ma na swoim koncie już 4 solowe albumy.

Po rozpadzie zespołu SISTARS rozpoczęła karierę solową. Pierwszy album nagrała w duecie z producentem muzycznym Envee. Krążek zatytułowany „Maupka Comes Home” ukazał się w 2008 roku i zagościł na 18 miejscu listy OLiS. Jej drugi album zatytułowany Gram duszy” ukazał się w roku 2010 i był mocnym wyznaniem artystki, która chciała przekazać swoim fanom cząstkę swojej duszy.

Fot. Marcin Morawicki
W 2013 został wydany trzeci album piosenkarki pt. „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin”. Równolegle wokalistka ponownie z siostrą Pauliną utworzyła nowy zespół pod nazwą Archeo Sisters. Rok 2014, począwszy od nowego wydawnictwa, to już nieprzerwane pasmo sukcesów artystki. Płyta „Prąd” zagościła na 7 miejscu listy OLiS, by zdobyć status Złotej Płyty i podbić serca wszystkich Polaków! W 2015 roku artystka zdominowała galę Fryderyków wygrywając w dwóch kategoriach- „Album roku rock” za krążek „Prąd” oraz „Utwór roku” z piosenką „Miód”. Wszyscy fani już nie mogą się doczekać na kolejne nowości od Przybysz, która na żywo umili nam swoim głosem jesienne wieczory.

Wraz z Agencją PW Events zapraszamy na wyjątkowy koncert Natalii Przybysz, który odbędzie się 25 października w poznańskim Eskulapie! Artystka zagra także w Klubie Wytwórnia (30.10), a także w warszawskiej Stodole (03.12). To doskonała okazja, by w chłodny, jesienny wieczór popieścił Cię „Prąd”, a lepki i słodki „Miód” rozlał się po wszystkich Twoich zmysłach:)
natalia-poznan
25.10
Eskulap, Poznań

18:00 – drzwi
19:00 – Natalia Przybysz

Bilety:
45 zł PW Events
50 zł Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Bilety24
55 zł w dniu koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *